مهمترین خبرها

News

مراسم رونمایی نرم افزار تلفن همراه چند رسانه ای کتاب معجزنشان (ترجمه صحیفه سجادیه)اثر آیت الله صفایی بوشهری+ تصاویر

 

مراسم رونمایی نرم افزار تلفن همراه چند رسانه ای کتاب معجزنشان (ترجمه صحیفه سجادیه)اثر آیت الله صفایی بوشهری+ تصاویر

 

 

 

   

 به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، نرم افزار تلفن همراه چند رسانه ای کتاب معجزنشان (ترجمه صحیفه سجادیه) اثر آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر روز دوشنبه در آیینی با حضور مسئولان این استان رونمایی شد.

 

حضرت آیت الله صفایی بوشهری در این آیین فرمودند: صحیفه سجادیه میراث گرانبهای ادیان الهی درعرصه دعا و کتابی است که در قالب معارف الهی با زبانی بسیار زیبا و رعایت آرایه های ادبی ارایه شده است.

 


ایشان با اشاره به اینکه انسانی که در دنیا غریب است با خواندن صحیفیه سجادیه انیس خداوند می شود فرمودند: اینکه هیچ مجموعه همانند صحیفیه سجادیه وجود ندارد اذعان همگان است و این صحیفه انسان را در مسیر عبودیت الهی قرار می دهد.


آیت الله صفایی بوشهری در ادامه بیانات خود فرمودند: ترجمه کار بسیار سنگینی است و برای ترجمه روان یک اثر نیاز است که به هر دو زبان مبدا و مقصد تسلط کافی وجود داشته باشد.


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر فرمودند: ترجمه صحیفه سجادیه چهار سال زمان برده است و با استقبال خوبی که از آن شد، به چاپ های متعدد رسیده است.

 


امام جمعه بوشهر با اشاره به ترجمه کلامی صحیفیه سجادیه در کتاب معجز نشان یادآور شدند: استان بوشهر در حال پیدا کردن جایگاه ویژه ای در فضای عرصه محصولات دانش بنیان معارف اسلامی است.

 

 

 

 

 

 

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

مقالات

web Design:sirafdp.com