News

payam

payamresan9 2

payamresan9 3

payamresan9 1

erere98
aghara1

امام جمعه بوشهر : مردم ولایتمدار ایران هیچ گاه علی زمانه را تنها نخواهند گذاشت

100613انقلاب انقلاب اسلامی است و ایران ایران اسلامی است .

 

به گزارش روابط عمومی دفترامام جمعه بوشهر:  حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر ضمن ایراد خطبه های  نماز جمعه به بررسی مسائل جاری کشور پرداختند و اظهار نمودند؛ امام راحل می فرمودند : استقلال ، آزادی  و جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم ونه یک کلمه زیاد ، اما هم اینک می شنویم افرادی می گویند استقلال ، آزادی و جمهوری ایرانی و شعار می دهند نه شرقی ، نه غربی ، جمهوری ایرانی . آیت الله صفایی بوشهری خطاب به این افراد فرمود : شما اسلام را نشانه گرفته اید ، امام (ره) نماد اسلام است ، انقلاب انقلاب اسلامی است و ایران ایران اسلامی است .

ایشان در ادامه خطبه ضمن بررسی مفاسد سیاسی بعنوان یکی از مفاسد ی که دامنگیر جوامع می شود خطاب به کسانی که جریانات اخیر را رهبری می کنند فرمودند : من نصیحت می کنم به این افراد که هر چه زودتر به جبهه ی ولایت و دین مداری و صفوف مردم بپیوندند و در کنار مردم و خانواده شهداء و در خط امام و مقام معظم رهبری باشند . مردم ایران مسلمان و ولایت مدار هستند و اسلام را می خواهند و از آسیب شناسی حکومت علوی در سده ی اول اسلام درس گرفته اند .

آیت الله صفایی در خطبه دوم با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با بیان اینکه بزرگترین هدف امام حسین (ع) و یارانش امر به معروف و نهی از منکر بوده است خواستار گرامیداشت هر چه بیشتر این دو فریضه الهی توسط افراد جامعه و عمل به آن گردیدند.

 

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com