News
Shoaare sal
erere
1252
3420307 18255253

IMG 3239454545دیدار آیت الله صفایی بوشهری با خانواده شهید "ناصر جمالی"

 

به گزارش اختصاصی روابط عمومي دفتر نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بوشهر، شامگاه دوشنبه 29 اردیبشهت ماه، حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر در منزل پدر شهید ناصر جمالی از شهدای 8 سال دفاع مقدس حضور یافتند و با خانواده این شهید والا مقام دیدار و گفتگو کردند.

 

نماينده مقام معظم رهبري در استان و امام جمعه بوشهر در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین تشکری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر نیز ایشان را همراهی می‌کرد، خدمت به خانواده شهدا و در محضر آنها بودن را سعادت بزرگی برای انسان دانستند.

 

حضرت آيت الله صفايي بوشهري با بیان اینکه شهید برکات زیادی دارد اما یک سری برکات است که نصیب خانواده شهید می شود، افزودند: از جمله برکاتی که شامل خانواده شهید می شود، شفاعت در قیامت است و این بزرگ ترین خدمت شهید به خانواده خود است.

 

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بوشهر یکی دیگر از برکات شهدا را دعا برای خانواده خود دانسته و با بیان اینکه دعای شهدا بسیار مؤثر است، بیان داشتند: مؤثرترین دعا، دعای شهدا در عرش بر خانواده خود است.

 

ایشان در ادامه بیانات خود با اشاره به اینکه شهدا در آسمان مهمان خدا هستند و ملائک از آنها پذیرایی می‌کنند، تصریح نمودند: شهدا تنزل دنیایی ندارند اما چون خانواده خود را دوست دارند، با گرفتن اذن، گاهی تنزل پیدا می‌کنند و به مقدار خیلی کم تجلی پیدا می‌کنند که این تجلی گاهی محسوس و گاهی نیر نامحسوس است.

 

حضرت آيت الله صفايي بوشهري همچنین اظهار داشتند: شهید با شهادت خود زندگی جاوید را به دست می‌آورد و با قدرت الهی رفتار می‌کند به همین خاطر تمامی اولیاء خدا و ائمه، شهید شدند.

 

در این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد، پدر و مادر شهید ناصر جمالی و همچنین چند تن از نزدیکان این شهید بزرگوار، ضمن بیان خاطراتی از این شهید، در خصوص سجایای اخلاقی و رشادت‌ها و مبارزات ایشان در هشت سال دفاع مقدس با حضرت آیت الله صفایی بوشهری صحبت کردند.

 

 

شهید ناصر جمالی از شهدای هشت سال دفاع مقدس می باشد که در سال 1346 در روستای خیاری از توابع شهرستان تنگستان متولد و در تاریخ نهم فروردین ماه سال 1367، در حالی 13 سال بیشتر نداشت، در اسکله الامیه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

 

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hadis

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
   
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com