News
picramazan
aghara
erere
3420307 18255253
Untitled 125

اقتدار ایران با دستگیری تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس به جهانیان اثبات شد

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر،آیت الله صفایی بوشهری در آیین سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته بوشهر اظهار داشتند: 22 دی یادآور حماسه خاطره‌انگیز فرزندان این نظام در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که درس بزرگی به آمریکایی‌های متجاوز به آب‌های کشورمان دادند.

ایشان فرمودند: در حالی که امریکایی‌ها در یک شرایط حساس بین‌المللی بدنبال تضعیف موقعیت ایران در منطقه و جهان بودند، پاسداران جان بر کف سپاه با دستگیری تفنگداران متجاوز آمریکایی در 22 دی ماه سال گذشته، ضمن بر هم زدن توطئه‌های آمریکایی‌ها، توان و ظرفیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به رخ دنیا، استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا کشاندند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تصریح کردند: عظمت برتری ایران اسلامی در منطقه و سطوح بین‌المللی با دستگیری امریکایی‌های متجاوز به آب های کشورمان، اگر چه برای برخی هنوز کشف نشده است اما سبب شد که تضعیف آمریکایی‌ها در منطقه و عرصه‌های بین‌المللی را بدنبال داشته باشد.

امام جمعه بوشهر فرمودند:  آمریکا  فکر می‌کرد به سبب توافق برجام، ایران اسلامی تضعیف شده ولی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران نشان داد ایران اسلامی هیچگاه ضعیف نمی‌شود و هر روز بر اقتدار و قدرت وی افزوده می‌شود.nmaz-jomeh210395_20.JPG

ایشان با تسلیت وفات حضرت معصومه (ع) عنوان کردند: وی الگویی کامل برای دختران مسلمان است که وجود ایشان در طول تاریخ اسلام کم‌نظیر است.

امام جمعه بوشهر بر ضرورت الگوپذیری نسل جوان به خصوص دختران جامعه از سیره اخلاقی حضرت معصومه (ع) تاکید کردند و فرمودند: بانوان جامعه در ابعاد مختلف عفاف و حجاب از این سیده بزرگوار الگو بگیرند تا از گزند آسیب‌های اجتماعی در امان باشند.

ایشان با اشاره به این که نوع نگاه غرب به زن به مثابه یک کالاست عنوان کردند: آنها در فضاهای غیراخلاقی به زنان تعرض می‌کنند که هر گونه پیروی از غرب در این زمینه عواقب جبران‌ناپذیری برای زنان و دختران مسلمان به همراه دارد.

آیت الله صفایی بوشهری بیان کردند: اسلام زن را به عنوان یکی از برترین مخلوقات که محور اصلی و اساسی خانواده است معرفی می‌کند و نقشی که اسلام برای زنان قائل شده از جمله مزایای زن مسلمان بر زنان غربی است.

ایشان عنوان کردند: مسؤولان نیز با ارائه راهکارهای مناسب نسبت به تقویت عفت عمومی اقدام کنند تا با ایجاد مصونیت در جامعه برای زنان، به امنیت آنها نیز کمک شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اظهار داشتند: کشاورزان استان بوشهر به دلیل کمبود بارش، دچار خسارات فراوانی شده‌اند که نیازمند توجه دولت برای رفع خسارت‌های این قشر زحمتکش است.

ایشان عنوان کردند: در بخشی مانند کاشت گوجه فرنگی نیز با وجود تولید محصول خوب و مناسب در استان بوشهر، به دلیل نبود کارخانجات و صنایع تبدیلی و فرآوری شاهد این هستیم که محصولات آنها خریدار ندارد که این وضعیت نیز به شدت به کشاورزان استان خسارت وارد کرده است.

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com