News

payam

payamresan9 2

payamresan9 3

payamresan9 1

89999662
erere98
aghara1

حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت، یک واجب شرعی است

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری صبح امروز شنبه (21 بهمن) در آغاز درس خارج فقه خود در مدرسه علمیه امام خمینی (ره) بوشهر ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران تجلی تمامی اسلامیت نظام حکومتی اسلام است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ادامه داد: حمایت و دفاع از انقلاب، واجب و بی تفاوتی و سکوت تا چه رسد به مخالفت با آن، حرام است.IMAGE

ایشان با بیان اینکه روحانیت معظم مناره های هدایتند، افزود: باید با تمام توان از این انقلاب دفاع شود به ویژه حوزه های علمیه که وظیفه هدایت جامعه را بر عهده دارند.

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به رهبریت مقام معظم رهبری، افزود: ایشان یک شخصیت واقعاً کم نظیر در تاریخ بعد از غیبت است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه پس انقلاب پیشرفت‌های بسیار خوبی در کشور حاصل شده، اظهار داشت: این که انقلاب بعد از چهل سال با وجود مخالفت و مقابله جهان استکبار، پا برجاست و مستحکم تر شده و به پیش می‌رود خود یک معجزه است و نشان از حقانیت انقلاب دارد.

ایشان ادامه داد: اگر این انقلاب باطل بود تا الان سقوط کرده بود به همین جهت حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت، یک واجب شرعی است که ان‌شاءالله همگان در این مقام، پرتلاش و هدایت گر مردم باشند.

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com