مهمترین خبرها

پیام تبریک آیت الله صفایی بوشهری به مناسبت صعود تیم ملی فوتبال ایران به مسابقات جام جهانی 2022 قطر

متن كامل خطبه هاى نماز جمعه شهر بوشهر به امامت آیت الله صفایی بوشهری مورخ 8 بهمن 1400

جهاد خدمت در دهه فجر باید در طول سال هم به مردم ارائه شود + تصاویر

News

37245002233933
Untitled 8850036951
image1400341

instagra

payamresan9 2

360

payamresanNN9 1

360

نقشه توسعه دریایی و زمینی شهر بوشهر تهیه و تنظیم شود + عکس

نقشه توسعه دریایی و زمینی شهر بوشهر تهیه و تنظیم شود + عکسkhabar1 1400 09 01

 به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، پیش از ظهر امروز دوشنبه، آیت الله صفایی بوشهری در نشست با حسین حیدری شهردار بندر بوشهر، ضمن تبریک به شهردار جدید، اظهار کرد: امید داریم در مدیریت جدید شهرداری اشتباهات و توقف هایی که گذشته ایجاد شد در جهت توسعه شهر و مردم‌داری تصحیح شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: شهرداری جایی است که ارتباط مستقیم با مردم و فضای زندگی آنها دارد به همین خاطر مسئولیت بسیار سنگینی دارد که در رابطه با زیست بوم زندگی مردم یک فضایی پر از رفاه، عمران و پیشرفت دارای شاخص های فرهنگی و اجتماعی آماده کند.

امام جمعه بوشهر بیان کرد: شهر بوشهر یکی از زیباترین جغرافیاهای شبه جزیره ای در کشور را دارد که اگر یک نقشه بسیار علمی و دانش بنیان در این زمینه تهیه و سند راهبری آن تنظیم و تأمین اعتبارات و مدیریت منابع انسانی شود، شهر بوشهر می تواند در یک افق هشت سالانه به جایگاه در خور خودش دست پیدا کند.

وی ادامه داد: اگر در گذشته در مدیریت شهری بوشهر به صورت انقلابی، جهادی، دانش بنیان و دقیق عمل می شد، بوشهر خیلی فراتر از این بود.

آیت الله صفایی بوشهری با تأکید بر تهیه و تنظیم نقشه توسعه دریایی و زمینی شهر بوشهر، افزود: بندر بوشهر جزء بنادری در سطح کشور است که امکان توسعه دریایی دارد و این یک فرصت و فضای مناسب برای بسیاری از پروژه های دریایی در جهت جذب گردشگری و توسعه صیادی است.

khabar1 1400 09 01

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

0000000

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

اوقات شرعی

تألیفات و مقالات

web Design:sirafdp.com