مهمترین خبرها

پیام تبریک آیت الله صفایی بوشهری به مناسبت صعود تیم ملی فوتبال ایران به مسابقات جام جهانی 2022 قطر

متن كامل خطبه هاى نماز جمعه شهر بوشهر به امامت آیت الله صفایی بوشهری مورخ 8 بهمن 1400

جهاد خدمت در دهه فجر باید در طول سال هم به مردم ارائه شود + تصاویر

News

37245002233933
Untitled 8850036951
image1400341

instagra

payamresan9 2

360

payamresanNN9 1

360

هر نظامي که بخواهد از شاخص هاي بالاي توسعه اي برخوردار باشد بايد يک نگاه استراتژيک به جوانان داشته باشد

آیت الله صفايي بوشهري چهارشنبه در نخستين همايش سراسري جوان سالم، سرمايه ملي فرمودند:

 

آیت الله صفايي بوشهري چهارشنبه در نخستين همايش سراسري جوان سالم، سرمايه ملي فرمودند: از طريق طراحي و تهيه اين اطلس مي توانيم با آسيب شناسي تهديدهاي سلامت جوانان از آنان حفاظت و حراست کنيم. 
ایشان اظهار داشتند: همچنين تهيه نقشه بزرگ آسيب جوانان در جغرافياي ايران در تاريخ معاصر در روند زمان آسيب شناسي جوان و جواني لازم است و مي توان از طريق عرفان و معرفت اين آسيب ها را برطرف کنيم.
نماینده مقام معظم رهبری افزودند: اين نقشه بايد در حوزه شخصيتي، ملي و بين المللي تهيه شود و به همين دليل بايد تشکيل کارگروه بررسي آسيب شناسي فوق روز به منظور تشخيص آسيب هاي وارده و محتمل با ويژگي خاص مدرن بودن و انجام پيش بيني هاي لازم در اين حوزه براي آينده، در دستور کار قرار گيرد.
امام جمعه بوشهر بيان کردند: اين امر نيازمند فراهم کردن زيرساخت هاي نرم افزاري و سخت افزاري علمي از جمله ايجاد مراکز آموزش عالي و توسعه رشته ها در اين مراکز و حضور در عرصه هاي مختلف با نگاه پژوهشگري و نظريه پردازي به منظور توليد علم و ايجاد کرسي هاي نظريه پردازي و نقد، است.
نماینده ولی فقیه در ادامه سخنان خود فرمودند: هر نظامي که بخواهد از شاخص هاي بالاي توسعه اي برخوردار باشد بايد يک نگاه استراتژيک به جوانان داشته باشد و در نقشه بزرگ و اطلس موفقيت خود، برنامه ريزي کارشناسانه و کارآمدي براي جوانان داشته باشد.
امام جمعه بوشهر در پایان سخنان خود فرمودند: به همين خاطر تمام اتاق هاي فکر تعالي و توسعه نظام هاي سياسي در شرايط کنوني فضايي خاص و مهم براي جوانان ايجاد کرده اند و بزرگترين کارشناسان را در اين بخش قرار داده اند.

 

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

0000000

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

اوقات شرعی

تألیفات و مقالات

web Design:sirafdp.com