News

آیت الله صفایی بوشهری به عنوان استاد شبکه تربیتی صالحین بسیج در استان بوشهر منصوب شد + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، پیش از ظهر امروز سه شنبه، در نشستی با حضور فرمانده سپاه امام صادق (ع)، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) و مسئول تعلیم و تربیت سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر، حکم انتصاب آیت الله صفایی بوشهری به عنوان استاد شبکه تربیتی صالحین بسیج در استان بوشهر که به امضای حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه و سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رسیده بود، به ایشان اهدا شد.

آیت الله صفایی بوشهری در این نشست ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز، اظهار داشت: روز پاسدار روز عزت، اقتدار و افتخار برای ایران و جهان اسلام است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، سپاهِ حفاظت از تمامی آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب است هم ارزش‌های فرهنگی و دینی، هم ارزش های اجتماعی و علمی و هم ارزش های تمدن آفرین و پیشرفت های عمرانی.

امام جمعه بوشهر ادامه داد: سپاه پاسداران در هر جایی که نظام نیاز بداند حضوری فعال، کارآمد و موثر دارد و این مایه افتخار است.

وی با بیان اینکه نام سپاه با انقلاب عجین است، تصریح کرد: سپاه پاسداران از مولفه های اصلی قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگ پایه است، افزود: یکی از کارهای بزرگی که سپاه انجام ‌می دهد حوزه فرهنگی و تعلیم و تربیت در قالب طرح شجره طیبه صالحین است که یک کار اساسی است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه طرح صالحین سپاه یک فرصت است، اظهار داشت: این طرح یک فرصت برای حفظ، صیانت و ارتقای سطح فرهنگی جامعه است.

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به شرایط فرهنگی استان بوشهر، افزود: استان بوشهر استان ولایتمدار و انقلابی است و این یک نعمتی است که خداوند نصیب ما کرده است.

در پایان این نشست طی حکمی که به امضای حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه و سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رسیده بود، آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر به عنوان استاد شبکه تربیتی صالحین بسیج در استان بوشهر منصوب شد.

saleh 1

saleh 1

saleh 1

saleh 1

saleh 1

saleh 1

saleh 7

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hadis96633333266666

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه
web Design:sirafdp.com