News

آیت الله صفایی بوشهری با سه نفر از جانبازان استان بوشهر دیدار کرد + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، صبح امروز پنجشنبه به مناسبت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه بوشهر با سه نفر از جانبازان استان بوشهر به نمایندگی از جامعه جانبازان استان به نام های آقایان ملکوتی جانباز 45 درصد دوران انقلاب، اکبر بارانی جانباز 60 درصد هشت سال دفاع مقدس و مسعود محمدی جانباز 50 درصد مدافع حرم دیدار کرد.
در این دیدار که حجت الاسلام تشکری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و معاونین وی نیز حضور داشتند، آیت الله صفایی بوشهری ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز و با بیان ویژگی های از حضرت ابوالفضل (ع)، اظهار داشت: حضرت ابوالفضل العباس (ع) نماد ایمان، بصیرت، ولایتمداری، مجاهدت، صبر و استقامت و الگویی برای تمام تاریخ است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: جانبازان به حضرت ابوالفضل (ع) اقتدا کردند و در راه اسلام و ولایت و حمایت از جامعه اسلامی، اعضای وجود بدن خودشان را به خداوند هدیه دادند و از خداوند بزرگی و منزلت، پاداش گرفتند.
امام جمعه بوشهر ادامه داد: جامعه جانبازان نور چشم مردم و مایه حرکت های مجاهدت گرانه برای اقشار جوان، نوجوان و مردم عزیز هستند.
وی تصریح کرد: هر کدام از جانبازان عزیز ما خود یک مدرسه آموزش آموزه های انقلابی و اسلامی است و می توانند برای جوانان و مردم الگوهای بسیار مناسبی باشند.
آیت الله صفایی بوشهری افزود: جانبازان ما به این خاطر اینقدر عزیز و محترم هستند که به حضرت ابوالفضل العباس (ع) اقتدا کردند و همانطور که این حضرت، محترم و الگو است جانبازان ما نیز محترم و الگو هستند.
در پایان این دیدار آیت الله صفایی بوشهری از این سه نفر از جانبازان استان که به نمایندگی از جانبازان دوران انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم استان حضور داشتند، با اهدا لوح سپاس و هدایایی تقدیر به عمل آورد.

Khabar29129999 1
تقدیر آیت الله صفایی بوشهری از آقای اکبر بارانی جانباز 60 درصد هشت سال دفاع مقدس به نمایندگی از جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس استان بوشهر


Khabar29129999 1
تقدیر آیت الله صفایی بوشهری از آقای ملکوتی جانباز 45 درصد دوران انقلاب به نمایندگی از جانبازان دوران انقلاب استان بوشهر


Khabar29129999 1
تقدیر آیت الله صفایی بوشهری از آقای مسعود محمدی جانباز 50 درصد مدافع حرم به نمایندگی از جانبازان مدافع حرم استان بوشهر


Khabar29129999 1
Khabar29129999 1  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hadis96633333266666

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه
web Design:sirafdp.com