News

37245002233933
Untitled 8850036951
image1400341

instagra

payamresan9 2

360

payamresanNN9 1

360

کودکان و نوجوانان ما آینده سازان آفرینش تمدن اسلامی هستند + عکس

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، صبح امروز به مناسبت هفته ملی کودک مدیر، کارکنان و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر به صورت ارتباط تصویری دیدار کردند.


آیت الله صفایی بوشهری در این نشست ضمن گرامیداشت هفته ملی کودک، اظهار داشت: خانه ای که کودک در آن هست یعنی نور خدا، صفا، صمیمت و مهربانی در آن است.Capture2200363140002.JPG


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه کودکی یعنی آغاز بزرگی انسان، افزود: تمامی انسان های بزرگ، بزرگی خودشان را از کودکی آغاز و در یک عرصه طراحی و برنامه ریزی شده، مسیر بزرگی را طی کردند.


وی ادامه داد: به همین جهت خانواده ها و نهادهای تربیتی مثل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و آموزش و پرورش وظیفه بسیار سنگینی در قبال کودکان دارند.


امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مراکز تربیتی کودکان باید دارای اعتبارات لازم باشند، بیان کرد: مراکز تربیتی باید دارای دانش، دلسوزی و تلاش لازم و از آن طرف نظارت و بررسی های لازم در عرصه پرورش این جوانه ای زیبا که در آینده درخت تناور مملکت می شوند، داشته باشند.


آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به رشد فکری کودکان افزود: در حاضر الحمدلله اینقدر در کودکان رشد فکری ایجاد شده، اینقدر زیبا سخن می گویند و حرف های قوی که نشأت از یک فکر بلند است می زنند و اینقدر قوی مطالب را تبیین می کنند که انسان به آینده تمدن ایران امیدوار می شود و این کار خیلی بزرگی است.


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه کودکان ما دارای استعداد بسیار بالایی هستند و روند اعتماد به نفس و حضور در صحنه آنها نیز بسیار عالی است، تصریح کرد: کودکان و نوجوانان ما آینده سازان آفرینش تمدن اسلامی هستند و این قوّت فکری و اعتماد به نفسی که کودکان دارند واقعا جای خوشحالی است.


وی با اشاره به وضعیت تحصیلی کودکان اظهار داشت: کودکان عزیز ما باید روی خوب درس خواندن تمرکز کنند به ویژه در حال حاضر که کودکان به صورت غیرحضوری درس میخوانند این مسئله بیشتر حائز اهمیت است.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه کودکان باید قرآن را یاد بگرند و مسلط به آن شوند، تأکید کرد: لازم است کودکان در کنار درس و تحصیل علم، ارتباطشان را با قرآن و مبانی دین با کمک والدین و مراکز تربیتی قوی کنند.


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بیان کرد: باید در عرصه تربیت کودکان یک کار علمی و دانش بنیان داشته باشیم و در عرصه اجرایی نیز مطابق سن و رفتار مخاطبمان که کودکان هستند با روانشناسی و جامع شناسی ویژه با کودکان رفتار کنیم.

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

1214564879

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه
web Design:sirafdp.com