News

به گزارش  روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر حضرت آیت الله صفایی بوشهری ، حضرت حجت‌الاسلام محمد محمدی گلپایگانی در بدو ورود به بوشهر مورد استقبال آیت الله صفایی بوشهری و جمعی از مسئولان بوشهر قرار گرفتند و اهداف سفر به استان بوشهر را تشریح کردند.

 

ایشان فرمودند: من حامل سلام گرم مقام معظم رهبری به مردم استان بوشهر، خانواده شهدا و علمای این استان هستم.                                                           

                   

رئیس دفتر مقام معظم رهبری، هدف از این سفر را که به دعوت آیت‌الله صفایی بوشهری صورت گرفته است، افتتاح تعدادی از طرح‌های سفر رهبر معظم انقلاب به عسلویه در نوروز 90 و بازدید از این طرح‌ها دانستند.

 

آیت الله محمدی گلپایگانی با اشاره به اینکه نعمت خداوند به مردم این استان فراوان است، عنوان کردند: یکی از این نعمت‌ها وجود آیت‌الله صفایی بوشهری است که از بدو ورودِ وی به بوشهر شاهد تحولات بزرگی در این استان بوده‌ایم.

 

 

رئیس دفتر مقام معظم رهبری فرمودند: مردم استان بوشهر مرزبان و خاکریز اول دفاع هستند و به حول و قوه الهی همه ترفندهای دشمن نسبت به مردم ما تاکنون بی‌ثمر بوده است و تیرشان به سنگ خورده است.

 

ایشان در ادامه بیانات خود فرمودند: همیشه فرصت خدمت‌رسانی برای ما فراهم نیست و باید از تک‌تک لحظه‌ها برای خدمت به این مردم استفاده کرد.

 

رئیس دفتر مقام معظم رهبری عنوان داشتند: مردم این استان مرزبان و خاکریز اول دفاع هستند و به حول و قوه الهی همه ترفندهای دشمن نسبت به مردم ما تاکنون بی‌ثمر بوده و تیرشان به سنگ خورده است.

 

آیت الله محمدی گلپایگانی خاطرنشان کردند: اینجا دیار تنگستان و رئیسعلی دلواری است، این چیز کمی نیست، چراکه با تاریخ این کشور عجین است و علمای بزرگی دارد که امیدواریم در آینده نیز عالمان خوب و دانشمندی تربیت شود، چراکه کشور نیاز شدیدی به عالمان دینی و مردم شناس که مدافع مردم در برابر تهدیدات باشند، دارد.

 

امام جمعه بوشهر نیز با قدردانی از سفر حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی به استان بوشهر، فرمودند: استان بوشهر استان ولایتمداری است و مردم، روحانیان و نیروهای مسلح سرباز رهبری هستند و به این سربازی افتخار می‌کنند.

 

آیت‌الله صفایی بوشهری اذعان داشت: استان بوشهر خط مقدم دفاع مقدس فرهنگی در جنوب است و خدا را شکر یکدلی و صمیمیت خوبی میان مردم و مسئولان این استان وجود دارد.

 

 

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com