News

payam

payamresan9 2

payamresan9 3

payamresan9 1

erere98
aghara1

خیران در ساخت زائرسرای استان بوشهر در مشهد مقدس جهادی عمل کنند + تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری در نشست با اعضای هیئت امنای بنیاد زائر امام رضا (ع) استان بوشهر، با اشاره به حجم و ظرفیت بالای سفر مردم ولایت‌مدار استان بوشهر به مشهد مقدس اظهار داشت: مردم استان بوشهر نسبت به ائمه اطهار(ع) به ویژه ثامن‌الحجج ارادت خاص و ویژه‌ای دارند که سفر زیارتی مشهد مقدس مورد توجه همگان قرار دارد.


نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه برخی از مردم این استان بضاعت مالی لازم برای سفر زیارتی مشهد مقدس ندارند تاکید کرد: در راستای فراهم شدن زمینه سفر زیارتی عموم مردم و ایجاد تسهیلات لازم برای رفاه آنان، مقام معظم رهبری بر ساخت زائرسرا تاکید کردند که این مهم در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار گرفت.


ایشان با اشاره به اختصاص زمین برای ساخت زائرسرای استان بوشهر در مشهد مقدس گفت: هر چند تاکنون کمک‌هایی از سوی برخی مسئولان و خیران در ساخت این مکان پرداخت شده ولی برای تسریع در ساخت آن باید جهادی و بسیجی عمل کرد.


آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر فعال‌تر شدن ساخت زائرسرای استان بوشهر در جوار بارگاه ثامن‌الحجج خاطر نشان کرد: نیاز این در این عرصه خیران حضور فعال‌تری داشته باشند تا در موعود مقرر به بهره‌برداری برسد.


نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه این زائرسرا با زیربنای 4 هزار و 800 متر مربع در 8 طبقه ساخته می‌شود گفت: برای ساخت این زائرسرا که تاکنون افزون بر 12 میلیارد ریال هزینه شده به 60 میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز است.


ایشان با قدردانی از مشارکت مسئولان و خیران در امر ساخت زائرسرای استان بوشهر در مشهد مقدس افزود: این زائر سرا به ظرفیت 700 تخت طراحی شده که برای تکمیل آن نیاز است خیران و مسئولان بسیجی و جهادی عمل کنند.


آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره  توسعه زیرساخت‌های مدرسه علمیه در استان بوشهر بیان کرد: بیش از 139 هزارمتر مربع مدارس و حوزه علمیه در استان بوشهر ساخته شده که اجرای پروژه‌های زیرساختی نشان از توسعه یافتگی استان بوشهر است.

khabar70796 2

khabar70796 2

zaer 3

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com