News

کمک به دیگران و برداشتن غم دیگر افراد جامعه زیباترین کار است +تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده لی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر،  آیت‌الله صفایی بوشهری  در مراسم جشن گلریزان در بوشهر با بیان اینکه افراد زندانی بیش از خود به خانواده آسیب وارد می‌کنند اظهار داشت: هر لحظه دوری از  پدر، مادر و یا فرزند صدمات روحی و روانی خاصی به افراد خانواده وارد می‌کند که برای رهایی این خانواده از غم دوری، باید همگان همکاری کنند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه برخی افراد ناخواسته به زندان محکوم می‌شوند گفت: برخی مشکلات ناخواسته گریبانگیر افراد می‌شود و این مهم سبب محکوم شدن به حبس می‌شود و آسیب‌هایی به فرد و خانواده آنها وارد می‌کند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه محکومان جرایم غیر عمد مالی قصدی برای بروز مشکلات نداشتند تاکید کرد: این افراد در جامعه نه تنها مشکلی ایجاد نمی‌کنند بلکه حضور آنها در جامعه مشکل‌گشا است.

آیت‌الله صفایی بوشهری، احسان و محسن را از اوصاف و افعال خداوند دانست و تصریح کرد: کمک به دیگران و برداشتن غم دیگر افراد جامعه زیباترین کار است که همسان اوصاف و افعال خداوند متعال است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر مشارکت در جشن  گلریزان را احسان و نیکوکاری دانست و  افزود: افرادیکه در این برنامه مشارکت می‌کنند نشان از بزرگی و عظمت انسان دارد که به مانند صفات ایزد منان است. 

امام جمعه بوشهر با قدردانی از برگزار کنندگان جشن گلریزان در استان بوشهر تاکید کرد: تلاش شود این جشن هر فصل در استان برگزار شود و تنها مختص ماه مبارک رمضان نباشد . 

آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید شرکت در جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مالی گفت: این کار اثرات قابل توجهی در جامعه می‌گذارد و افراد شرکت کننده در این آیین از برکات و محبت‌های الهی برخوردار می‌شوند.

در این آیین شش زندانی جرایم غیر عمد مالی با مشارکت افراد خیر و نیکوکار استان بوشهر از زندان آزاد شدند.

khabar210397 1

khabar210397 1

khabar210397 1

khabar210397 1

khabar210397 1

khabar210397 1

khabar210397 1

khabar210397 1

khabar210397 1

khabar210397 1

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com