News

تاکید شدید آیت الله صفایی بوشهری درباره حل معضل آب استان به ویژه دشتستان+ تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، شامگاه دوشنبه 18 تیرماه، به درخواست آیت الله صفایی بوشهری نشستی فوری با حضور مسئولین تأمین آب استان بوشهر جهت بررسی معضل آب استان در محل دفتر ایشان برگزار شد.

در این جلسه مفصل و طولانی که تا پاسی از شب ادامه داشت، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ضمن گلایه مندی از مسئولان استانی در عدم پیشگیری از این بحران استانی به ویژه معضل آب دشتستان با وجود تذکرات فراوانی که ایشان از مدت ها پیش داده بود، بر حل فوری این معضل به طور اساسی در کوتاه مدت و بلند مدت تأکید نمود.

در این نشست آیت الله صفایی بوشهری همچنین در رابطه با تأسیس آبشیرین کن ها، تقسیم عادلانه آب، بهسازی شبکه های آب، استفاده از چاه های درون شهرستان دشتستان جهت تامین آب و همچنین تکریم، احترام و خدمتگذاری به مردم در همه امور به ویژه امور حیاتی مثل آب تأکید نمود.

پس از بیانات نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر نیز مسئولین آب استان به بیان گزارشی در این رابطه و کارهای صورت گرفته جهت حل این بحران در کوتاه مدت و بلند مدت پرداخته و خبر از حل فوری مسئله آب دشتستان در چند روز آینده دادند.

لازم به ذکر است آیت الله صفایی بوشهری در ساعات اولیه روز سه شنبه (19 تیر) جهت بازدید از امورات فنی تاسیسات آب، سفری به چند منطقه استان خصوصاً دشتستان خواهند داشت.

khabar1804977 1

khabar1804977 1

khabar1804977 1

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com