News

امر به معروف مهم‌ترین فریضه در آراستگی جامعه است+ تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در دیدار با مسئول و اعضای مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر گفت: امر به معروف و نهی از منکر مهمترین فریضه در عرصه آراستگی و پیراستگی جامعه است.

آیت الله صفایی بوشهری اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر آنقدر مسئله مهمی است که خداوند متعال خود اولین آمر به معروف و ناهی از منکر بوده است.

وی تصریح کرد: در مسئله امر به معروف و نهی از منکر یکی از مهمترین کارها شناخت معروف ها و منکرات فضای پیرامونی خودمان است و در مرحله بعد اولویت بندی آن ها می باشد و طراحی و مدیریت اجرایی آن در مراحل بعدی قرار دارد.

امام جمعه بوشهر تاکید کرد: معروف ها را لازم است در جامعه محقق و نهادینه کنیم و منکرات را درست کنیم که خوشبختانه تلاش های زیادی در این زمینه در استان بوشهر تاکنون انجام شده است که لازم است این تلاش ها بیش از پیش ادامه یابد.

آیت الله صفایی بوشهری خاطرنشان کرد: مردم ما با روح بزرگی که دارند مسئولین را رصد می‌کنند، از مشکلات اظهار نگرانی می‌کنند اما به خاطر حفظ نظام اسلامی این مشکلات را تحمل می‌کنند که مسئولین نیز در قبال این مردم وظایف سنگینی برعهده دارند و لازم است که در جهت رفع مشکلات مردم به خصوص مشکلات اقتصادی آن‌ها تلاش نمایند.

khabar140597 1

khabar140597 1

khabar140597 1

khabar140597 1

khabar140597 1

khabar140597 1

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com