News

احسان و نیکوکاری یکی از آموزه‌های الهی است + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر،  آیین مراسم ازدواج آسان و واگذاری یک‌ هزار فقره جهیزیه به مددجویان کمیته امداد استان بوشهر برگزار گردید.
آیت‌الله صفایی بوشهریْ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در این مراسم با تبریک میلاد رسول گرامی اسلام حضرت محمدمصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) و با قدردانی از توجه به برطرف کردن مشکلات نیازمندان جامعه در ازدواج جوانان تامین جهیزیه یکی از نیازهای آنان محسوب می‌شود که از اقدام استانداری و کمیته امداد در تامین جهیزیه یک‌ هزار زوج جوان استان بوشهر قدردانی می‌شود.
ایشان احسان و نیکوکاری را یکی از آموزه‌های الهی دانستند و افزودن: احسان به دیگران زمانی است که به درستی مشکل و نیاز دردمندان و فقرا برطرف شود  و این مهم از اهمیت زیادی نزد ایزد منان برخوردار است.

نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر گفت: یکی از زیباترین کمک ها به همنوعان و نیازمندان احسان و نیکوکاری به زندگی جوانان است و از آنجا که ازدواج تکمیل کننده دین و ایمان محسوب می‌شود کمک به مزدوجین در این راستا، خدمت به مردم، اسلام و جامعه است.

امام جمعه بوشهر اظهار داشتند: ترویج فرهنگ ازدواج آسان و تامین جهیزیه باید در اولویت برنامه کمیته امداد استان بوشهر قرار گیرد که در این راستا از خدمات این نهاد قدردانی می‌شود.

khabar40997 1

khabar40997 1

khabar40997 1

khabar40997 1

khabar40997 1

khabar40997 1

khabar40997 1

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com