News

گزینش باید مانع نفوذ دشمن در بدنه نظام شود + تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری در نشست با هسته‌های گزینش دستگاه‌های اجرایی با اشاره به نقش مهم فعالیت گزینشگران استخدامی اظهار داشت: گزینش دروازه ورود به منظومه مدیریتی نظام است و نقش بسیار مهمی در کارآمدی و سلامت این مجموعه اداری نظام دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر تحقق توصیه‌ها و منویات امام راحل و رهبر معظم انقلاب در زمینه گزینش جوانان خاطر نشان کرد: گزینش در حوزه قضاوت، تحقیق، پژوهش و اجراء نقش مهمی دارد که گزینشگران باید خیلی با دقت قضاوت، با هوشمندی و ذکاوت تحقیق و پژوهش، و با کارآمدی مدیریت اجرایی کنند.

امام جمعه بوشهر قانون را یک اصل مهم در فعالیت هسته‌های گزینش دانست و تصریح کرد: گزینشگران باید بر اساس قانون بدون اینکه چیزی مانند نگاه سیاسی، قومی، عاطفی و دیگر موارد دخیل دهند خدمت خود را ارائه کنند.

آیت الله صفایی بوشهری، قانون‌مداری را اساس کار گزینشگران دانست و تصریح کرد: باید قانون اساس کار هسته‌های گزینش باشد بدون اینکه دیگر موارد در فعالیت آنان اثرگذار باشد.

وی با تاکید بر جاذبه انقلابی و دینی در کار هسته‌های گزینش افزود: اگر جوانی در گزینش استخدامی موفق به پذیرش نشد نباید وی را ناامید کرد بلکه باید با جاذبه انقلابی و دینی وی را برای استخدامی در دیگر حوزه‌ها امیدوار کرد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به فعالیت دشمن در عرصه‌های گوناگون برای نفوذ در همه عرصه‌های نظام بیان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی انقلاب، همواره مورد هجوم دشمنان بوده و گزینش باید مانع نفوذ دشمن در بدنه نظام شود.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه برخی مردم از استخدام در دستگاه‌های دولتی و خصوصی گلایه دارند گفت: در استخدام جوانان در دستگاه‌های مختلف اجرایی، نباید سفارش و توصیه مورد توجه قرار بگیرد چرا که این مهم سبب ضایع شدن حق دیگران می‌شود.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه فرزندان و جوانان در استخدامی نباید هیچ تفاوتی با هم داشته باشند تصریح کرد: برای جلوگیری از ضایع شدن حقوق متقاضیان استخدامی، گزینشگران نباید بین فرزندان مسئولان با دیگر جوانان تفاوتی قائل شوند.

وی با تاکید بر تحقق مطالبات جوانان در استخدام دستگاه‌ها افزود: گلایه جوانان در حوزه استخدامی و اشتغال در دستگاه‌ها، شرکت‌ها به ویژه صنایع بسیار است که نباید رانت سیاسی و مدیریتی در اشتغال و جذب جوانان اثر داشته باشد و همه به طور یکسان دیده شوند.

khabar181097 1

khabar181097 1

khabar181097 1

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com