News

اقتدار ما در منطقه و جهان از وجود سپاه، بسیج و نیروهای مسلح است + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، از بوشهر، آیت‌الله صفایی بوشهری امروز در دیدار با مسئولان تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر اظهار داشت: توطئه‌های دشمنان طی ۴۰ سال گذشته انقلاب اسلامی ایران را توانمند و مقاوم کرده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بیان کرد: بزرگ‌ترین پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ۴۰ سال مقاومت است.

وی با اشاره به اینکه دشمنی‌ها باعث توانمندتر شدن انقلاب شده است خاطرنشان کرد: ۴۰ سال تمام جهان با تمام قوا و امکانات در عرصه‌های مختلف با ما دشمنی کردند ولی قامت این انقلاب نه‌تنها نشکست بلکه تنومندتر هم شد.

امام جمعه بوشهر بابیان اینکه در حال حاضر در اوج پایان تهاجمات گسترده آمریکا علیه نظام اسلامی ایران هستیم افزود: بزرگ‌ترین پیروزی انقلاب وجود و قوام انقلاب در قبال تهدیدات گسترده دشمنان است.

آیت‌الله صفایی بوشهری اضافه کرد: سپاه در ۴۰ سال عمر با برکت انقلاب عظمت و سربلندی خود را در عرصه‌های مختلف نشان داده است.

وی بیان کرد: سپاه در عرصه‌های محرومیت‌زدایی، جنگ سخت، جنگ نرم و اقتصادی خط مقدم بوده است، وجود سپاه و نیروهای مسلح ضامن امنیت، امیدواری مردم و ناامیدی دشمنان است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تأکید کرد: اقتداری که ما در منطقه و جهان داریم از وجود سپاه، بسیج و نیروهای مسلح است.

khabar14119777 1

khabar14119777 1

khabar14119777 1

khabar14119777 1

khabar14119777 1

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com