News

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران محبوب‌ترین، مردمی‌ترین و اسلامی‌ترین پلیس جهان است + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت‌الله صفایی بوشهری در دیدار با مسئولان انتظامی استان بوشهر با تبریک تولد حضرت سید الشهداء(ع) ، حلول سال جدید و اعیاد شعبانیه اظهار داشت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران محبوب‌ترین، مردمی‌ترین و اسلامی‌ترین پلیس جهان است و قدردانی مردم از خدمات نیروی انتظامی نشان از محبوبیت و خدمت‌گذاری این نیرو را دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه خوشبختانه مردم از تمامی حوزه‌های خدماتی نیروی انتظامی به صورت مطلوب راضی هستند خاطر نشان کرد: کارکنان و فرماندهان نیروی انتظامی استان و کشور در عرصه انتظامی و امنیت موفق عمل کرده‌اند.

آیت الله صفایی بوشهری خدمات نیروی انتظامی در رسیدگی به مناطق سیل‌زده را ستودنی دانست و تصریح کرد: ناجا توانست در عرصه حوادثی مثل سیل اخیر با پیش بینی‌های لازم، خدمات انتظامی و امدادی مطلوبی به مردم ارائه  کند  و همین موضوع  رضایت مردم را از این نیرو و حاکمیت را در پی داشت.

 

امام جمعه بوشهر با تبیین بیانیه گام دوم انقلاب افزود: هر دستگاه باید وظیفه خودش را در هر بخش بیانیه گام دوم انقلاب به شکل علمی و جهادی  تحقق بخشد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: رئوس هفت گانه‌ای که مقام معظم رهبری فرمودند قطعا فرمانده نیروی انتظامی و استان برنامه‌هایی را در این راستا پیش بینی و تدوین کرده‌اند.

khabar021019881

khabar021019881

khabar021019881

khabar021019881

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com