News

با وجود تلاش دشمنان،پیاده‌روی اربعین حسینی هر سال پررنگ‌تر و گسترده‌تر می‌شود + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت‌الله  صفایی بوشهری پیش از ظهر امروز در گردهمایی فرهنگی، آموزشی ستاد اربعین حسینی استان بوشهر با قدردانی از موکب‌داران اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) و با اشاره به حرکت پرشور مردم در این مراسم در کربلای معلی اظهار داشت: بر اساس نظرسنجی‌ها افزون بر 20 تا 25 میلیون نفر در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی در کربلا شرکت می‌‌کنند که هر سال بر این جمعیت افزوده می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه جهان آینده  به نام امام حسین(ع) است تصریح کرد: این حرکت بزرگ میلیونی در مراسم اربعین  نشان از بزرگی فرزند زهرا(س) است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه دشمنان برای کم‌رنگ کردن این حرکت در اربعین برنامه ریزی کرده‌اند تاکید کرد: دشمنان برای خدشه وارد کردن و کم رنگ شدن مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی برنامه‌ریزی کرده‌اند که باید شرکت کنندگان در این آیین دقت  کامل داشته باشند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه حرکات دشمنان برای محو نام امام حسین(ع) و اربعین سید و سالار شهیدان در ادوار مختلف تاریخی ادامه داشته است تصریح کرد: با وجود تلاش دشمنان ولی حرکت مردم در پیاده‌روی اربعین حسینی هر سال پررنگ‌تر و گسترده‌تر می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم با عشق و علاقه در مراسم اربعین حسینی شرکت می‌کنند گفت: پیاده‌روی اربعین حسینی حرکت بزرگ دینی و انقلابی جهان اسلام محسوب می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر این حرکت بزرگ انقلابی را نشان  تدوام مبارزه با ظلم و ستم دانست و تاکید کرد: حرکت دینی و انقلابی در حرکت پیاده‌روی اربعین حسینی  در دشمن ستیزی مردم مسلمان تجلی یافته است.

امام جمعه بوشهر پذیرایی از زائران در مراسم اربعین حسینی را سعادت الهی دانست و افزود: خوشا به‌حال شما موکب‌داران اربعین حسینی که از زائران امام حسین(ع) در این مراسم پذیرایی می‌کنید.

khabar307988 1

khabar307988 1

khabar307988 1

khabar307988 1

khabar307988 1

khabar307988 1

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com