News

مسئولان تدبیری اساسی برای امنیت اقتصادی و معیشت مردم داشته باشند

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت‌الله صفایی‌بوشهری امروز در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر خواستار نظارت صحیح و کافی بر بازار شد و اظهار داشت: این سهمیه‌بندی شرایط خاصی را ایجاد کرده و شاهد گران شدن برخی از کالاها به صورت کاذب هستیم که باید تلاش شود تا با نظرات مناسب از گران‌فروشی جلوگیری شود.

وی با اعلام اینکه به دنبال سهمیه‌بندی بنزین همه مسئولان باید تلاش کنند تا فشاری به مردم وارد نشود، بیان داشت: مردم در عرصه‌های مختلف وفاداری خود را به این نظام و انقلاب اثبات کرده‌اند و در این راه خون داده‌اند و باید با ایجاد اشتغال و توسعه تولید برای رفع مشکلات مردم تلاش شود.

امام جمعه بوشهر با محکوم کردن مزدوران تروریسم بین‌الملل به کنسولگری ایران در نجف، عنوان کرد: دشمنان در ایران نتوانستند کاری کنند و به همین دلیل به سراغ عراق رفته‌اند و هدف آنها ایجاد اختلاف است.

وی با اشاره به افتتاح واحدهای مسکونی در نقاط مختلف استان بوشهر، خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود همکاری کمیته امداد و استانداری در راستای رفع مشکل مسکن در استان بوشهر ادامه داشته باشد.

آیت الله صفایی‌بوشهری تأکید کرد: نیروی دریایی مایه افتخار ایران اسلامی است و دارای توانمندی بسیار بالایی در نیروی انسانی، تولید سخت‌افزارهای نظامی و تجهیزات الکترونیکی است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان و بسیجیان تصریح کرد: به فرموده رهبری، باید تهدید را به فرصت تبدیل کنیم و بسیج این اقدام را در همه عرصه‌ها انجام داده است.

امام جمعه بوشهر با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه اسلام عدالت خواه بوده و به دنبال آزادی بشر است گفت: دشمنان و جهان استکبار به دنبال ظلم و سلطه هستند و به هیج عنوان از جنگ با کشوری که به‌دنبال عدالت خواهی است دست برنمی‌دارند.

برای مشاهده متن کامل خطبه اینجا را کلیک نمائید

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com