News

سردار سپهبد سلیمانی با عبور از نفس انسانی و مطامع دنیوی، اسطوره آسمانی ایران شد + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت‌الله صفایی‌ بوشهری صبح امروز در اجلاسیه شهدای روحانی استان بوشهر در حسینیه عاشقان‌ ثارالله بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: تمام فضائل انسانی در وجود سردار رشید سپاه اسلام سپهبد قاسم سلیمانی جمع بود که حضور میلیونی امت اسلامی در مراسم تشییع این سردار بزرگ اسلام در عراق و اهواز نشان از اقتدار ایران اسلامی و دفاع از ارزش‌ها است.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با محکوم کردن عملیات تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: بدون شک آمریکا جواب قاطعی از امت جهان اسلام خواهد دید که برای همیشه از اقدام خود پشیمان شود.

امام جمعه بوشهر با اشاره به‌ویژگی‌های سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: سردار سپهبد سلیمانی با عبور از نفس انسانی و مطامع دنیوی، شخصیت خود ساخته‌ای بود که در صف جهاد و شهادت اسطوره آسمانی ایران شد.

آیت الله صفایی بوشهری با تاکید بر نقش این سردار در نجات منطقه از لوث کفار و تکفیری‌ها تصریح کرد: شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با برچیدن بساط داعش، ایران و منطقه را از لوث اشرار و کفار نجات داد.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با اشاره به نقش روحانیون شهید استان بوشهر در ادوار مختلف تاریخی بیان کرد: در تهاجم استعمار انگلیس به کشور و جنوب ایران فتوای روحانیت عامل مقاومت و بسیج نیروهای مردمی علیه استعمار پیر شد و با فتوای روحانیت آگاه نخستین حرکت ضداستعماری ایران در بوشهر رقم خورد.

وی با بیان اینکه روحانیون حکم به وجوب دفاع دادند و سرداران با بصیرت نیز با تکیه به ولایت حماسه آفریدند خاطرنشان کرد: در این حماسه‌های ماندگار در دلوار و لرده دشتستان، زنان نیز نقش پررنگی داشتند.

امام جمعه بوشهر با اشاره به نقش مهم روحانیون در تداوم نهضت ضداستعماری در جنوب گفت: انگلیس با توجه به خوی دیرینه‌اش برخی از روحانیان را تبعید کرد و برخی هم به شهادت رساند اما به سبب حضور مستمر روحانیون در صحنه در تداوم نهضت ضداستعماری جنوبی تاثیر منفی باقی نگذاشت.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه آغاز نهضت انقلابی امام خمینی(ره) در استان بوشهر با مبارزات و سپس شهادت حجت‌الاسلام ابوتراب عاشوری رقم خورد افزود: در دفاع مقدس جامعه طلاب و روحانیت استان بوشهر 40 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرد.

khabar151098 1

khabar151098 1

khabar151098 1

khabar151098 1

khabar151098 1

khabar151098 1

khabar151098 1

khabar151098 1

khabar151098 1

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com