News

مسئولان هر چه می‌توانند به جوانان در رابطه با اشتغال، مسکن و تسهیلات زندگی کمک کنند

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری به مناسبت فرا رسیدن سال جدید پیامی تصویری صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ


«الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعالَمِین وَ الصَّلَاةُ وَ السَّلَامُ عَلَی سَیِّدِنَا وَ نَبِیِّنَا وَ حَبِیبُ قُلُوبِنَا أبوألقاسِمِ مُحَمَّدِِ وَ عَلی آلِهِ الطَیِّبینَ الطَّاهِرِین ألمَعصومین وَ لَعنةُ اللهِ عَلَی أعدائِهِم أجمَعینِ مِنَ الان إلی قیامِ یَومِ الدّین».


"یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ"


سلام عرض می کنم محضر مبارک شما مردم عزیز، بزرگوار و برای همه شما دعای خیر دارم. امیدوارم همه شما در صحت و سلامت و موفقیت زندگی کنید و همه شما مشمول دعای خیر آقا امام زمان عج باشید.

سال جدید را به همه شما تبریک عرض می کنم و سالروز شهادت باب الحوائج، امام کاظم (ع) به همگان تسلیت عرض می کنم، امید دارم آغاز سال جدید که منسوب شده است به باب الحوائج، حضرت موسی بن جعفر، ان شالله سالی پر از خیر و برکت و برآورده شدن حاجات همه شما خوبان خدا باشد.

potrehh988

سال گذشته با تمام فراز و نشیب هایش، تلخی و شیرینی هایش گذشت. حوادث تلخی را تجربه کردیم، حوادثی مانند سیل های متعدد، گرفتاری های گوناگون، شهادت سردار بزرگ سلیمانی، سقوط هواپیما؛ اما در کنار تمامی این تلخی ها که برخی را برشمردم شیرینی های خاص خودش و موفقیت های بسیاری نیز در پی داشت. ما باید از این کمبودها و تلخی ها عبرت بگیریم و برای حل آنها برنامه ریزی نماییم و برای پیشگیری از آنها طرح ها داشته باشیم و در اموری که موفق بودیم در ارتقاء سطح آن کوشش کنیم.

سالی که گذشت سال موفقیت مردم بود، مردم عزیز ایران به ویژه استان عزیز بوشهر امتحان بزرگی دادند و در همه صحنه هایی که نیاز به حضور آنان بود حماسه آفریدند و استان را سرافراز کردند. امید دارم مسئولین مملکت و استان نیز موفق باشند و بتوانند به مردم عزیز استان بوشهر که واقعا مردمان کم نظیری هستند خدمات صادقانه و کارآمد داشته باشند.

اواخر سال گذشته ویروس کرونا همه را آزرده کرد. هم فضای ملی و هم فضای جهانی، استان ما نیز تحت تاثیر قرار گرفت اما با اتکا به ذات اقدس الهی و تلاش های کادر بهداشت و درمان و همچنین همکاری مردم ان شالله هر چه زودتر این بلیه برطرف شود و شرایط به حال عادی برگردد و این مستلزم این است که مسئولین مملکت تلاشی دانش بنیان داشته باشند و مردم عزیز نیز به توصیه های بهداشتی عمل کنند.

جدا از تمامی تلاشگران عرصه بهداشت و درمان، کادر پزشکی در بیمارستان ها، کادر پشتیبانی و گروه های جهادی، سپاه، بسیج، مساجد، هیئات مذهبی نشان دادند دلسوز و در خدمت مردم هستند و با دست خالی کوشش کردند اقلام بهداشتی را فراهم نمایند که از ایشان تشکر و قدردانی می کنم.

امید دارم سال جدید، سال سلامتی، موفقیت، بهروزی، طول عمر و رشد در همه عرصه ها برای مردم عزیز ایران و استان بوشهر باشد و به همه مسئولان توصیه می کنم قدردان این مردم باشید. قدرشناس این مردم عزیز باشید. تا می توانید به این مردم عزیز خدمت کنید، خدمت یک عملی است که موجب می شود انسان هم انجام وظیفه کرده و هم جلب رضایت خدا کند و هم طریق مردمداری و سیاست اسلامی است؛ مردمداری جوهره سیاست اسلامی است.

مسئولین محترم هر چه می توانید به جوانان عزیز در رابطه با اشتغال، مسکن، تسهیلات زندگی کمک کنید و در عرصه های مختلف به ویژه در شرایط کنونی بهداشت و درمان تقاضا دارند هر چه می توانید در این عرصه به مردم عزیزمان عنایت داشته باشید و خدمت کنید.

مجددا سال جدید تبریک عرض می کنم و امیدوارم که به حق حضرت باب الحوائج، حضرت موسی بن جعفر (ع)، ان شاءالله همه در صحت و سلامت و عزت و رزق حلال و نعمت های فراوان به سر ببرید و هرگز هیچ کسی مشکلاتی در زندگی نداشته باشد، چه ما مردم بوشهر و چه مردم ایران و کل هموطنان جهان. خداوند شما را در سایه مقام معظم رهبری حفظ کند، سایه مقاممعظم رهبری بر سر ما مستدام بدارد و به همه ما توفیق دهد که مشمول دعای خیر امام زمان (عج) باشیم.
والسّلام علیکم و رحمة الله و برکاته

صفایی بوشهری
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com