News

اهداء کمک‌های نقدی و غیرنقدی به آسیب دیدگان اقتصادی از ویروس کرونا در شهرستان بوشهر + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، در ادامه کمک‌رسانی به افراد و خانوارهای آسیب دیده اقتصادی و بی‌بضاعت به سبب ویروس کرونا در شهرستان بوشهر، قرارگاه مواسات، همدلی و کمک‌های مومنانه استان بوشهر، به یاری افراد نیازمند در این حوزه شتافت.

آیت‌الله صفایی بوشهری رئیس قرارگاه مواسات، همدلی و کمک‌های مومنانه استان بوشهر در آیین اهداء کمک‌های نقدی و غیرنقدی به خیریه‌ها، نهادهای مردمی، برخی مساجد و برخی از ارگان های دولتی جهت توزیع بین آسیب دیدگان اقتصادی از شرایط بیماری کرونا در شهرستان بوشهر، با قدردانی از همکاری خیران، نهادها، سپاه، بسیج، گروه‌های جهادی و دستگاه‌ های مختلف از جمله کمیته امداد اظهار داشت: در زمان بحران، چهره افرادیکه که در حل مشکلات سهیم هستند نمودار می‌شود که در جریان بحران ویروس کرونا این مهم محقق شد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه کرونا 2 آسیب به جامعه وارد کرد افزود: کرونا هم در حوزه سلامت و هم در حوزه اقتصادی صدماتی به جامعه وارد کرد و این در حالی است که آسیب‌های دیگر اجتماعی، خانوادگی، روحی و روانی در پی دارد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مردم استان بوشهر در رسیدگی به آسیب دیدگان اقتصادی حماسه آفریدند گفت: خدمات کادر درمانی در ویروس کرونا از جهات گوناگون در خورتحسین است و در این راستا خیران و نهادهای مختلف در یاری رساندن به افراد آسیب دیده اقتصادی خدمات قابل توجهی عرضه کردند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه خدمات به آسیب دیدگان اقتصادی و نیازمندان در استان بوشهر از 10 اسفند آغاز شد خاطرنشان کرد: از همان ابتدا پیش بینی 120 هزار نفر آسیب دیده اقتصادی به سبب شیوع کرونا در استان بوشهر شده بود که کمک رسانی مردم در سطوح مختلف ستودنی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در مرحله نخست قرارگاه مواسات، همدلی و کمک مومنانه استان بوشهر 105 هزار بسته معیشتی میان افراد نیازمند این استان توزیع شد خاطرنشان کرد: آمار رسمی توزیع بسته معیشتی 105 هزار سبد معیشتی است ولی آمار غیر رسمی این رقم را افزون بر 130 هزار عدد حکایت دارد.

وی، کمک رسانی خیران، نهادها، دستگاه‌ها و گروه‌های جهادی استان بوشهر را نشان از بزرگی و عظمت مردم این استان دانست و بیان کرد: این مهم نشان می‌دهد که روحیه جهادی و یاری رسانی در استان بوشهر افزایش یافته و باید قدردان مردم و گروه‌های جهادی باشیم.

در این مراسم آیت‌الله صفایی بوشهری کمک های افراد آسیب دیده اقتصادی شهرستان بوشهر را به نمایندگان این افراد در حوزه‌های مختلف برای توزیع در بین آنان اهداء کرد.

m 1

m 1

m 1

m 1

m 1

m 1

m 1

m 1

m 1

m 1

m 1

m 1

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com