News

پیام آدینه آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر (2) + عکس نوشته

بسم الله الرحمن الرحیم

«الحمدلله رب العالمین و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین سیما بقیه الله فی الارضین»

۱- با توجه به وضعیت قرمز استان بوشهر درباره بیماری ویروس کرونا لازم است مردم عزیز استان برای سلامتی خود، خانواده و دیگران به دقت مراعات بهداشت شخصی و اجتماعی نمایند و به توصیه های مسئولان ستاد مقابله با بیماری ویروس کرونا توجه جدی و مراقبت کامل نمایند و مدیران محترم استان و گروه های جهادی در عرصه تولید و توسعه امکانات بهداشتی و درمانی کوششی مضاعف داشته باشند و مراکز درمانی و آزمایشگاهی را توسعه دهند و با یک عزم همگانی این بیماری را مهار نمایند. IMG 1750 20003333

۲- وضعیت آب استان در برخی از مناطق شهری و روستایی نیاز به توجه جدی مسئولان دارد و باید به هر طریق به آن مردم عزیز آب رسانی صورت گیرد تا در تابستان گرم و شرایط حاد بیماری کرونا دچار مشکلات نشوند.

از همه گروه های جهادی و بسیج گرانقدر تقاضا دارم در این زمینه مانند همیشه تلاشی مضاعف داشته باشند.

۳- متاسفانه مواد مخدر در دو عرصه ورود و توزیع از طریق استان بوشهر شرایط نگران کننده ای دارد، با توجه به رویکرد جدید سوداگران و جنایت کاران قاچاق مواد مخدر به ورود دریایی آن لازم است مسئولان ذی ربط با جدیت تمام در این باره مبارزه قاطع داشته باشند. بر خود لازم می دانم از تمامی ماموران مبارزه جدی با مواد مخدر تشکر و قدر دانی نمایم.

۴- مسائل فرهنگی یکی از مهمترین امور در زندگی انسان است و تمام ادیان الهی به ویژه اسلام بر آن تاکید دارند. از تمامی نهادهای فرهنگی تقاضا دارم مناسب با شرایط موجود کارهای فرهنگی را با ابتکارات و نو آوری های تشویقی و جذاب به ویژه در فضای مجازی گسترش دهند و آموزه های اسلامی را در سطوح مختلف جامعه تعمیق و نهادینه نمایند. از مسئولان محترم درخواست می کنم درباره سامان دهی سواحل استان از جهت امکانات رفاهی سالم، امور بهداشتی به ویژه در شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا و مراعات امور فرهنگی و شرعی تدابیر و برنامه ریزی جدی بنمایند.

صفایی بوشهری

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر

1399/3/30

photo 2020 06 21 09 13 43photo 2020 06 21 09 13 50photo 2020 06 21 09 13 55

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hadis010009777000

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه
web Design:sirafdp.com