News

رزمایش «مواسات علوی» به صورت مردمی برگزار شود + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در ارتباط تصویری با ائمه جمعه و فرماندهان نواحی مقاومت استان بوشهر بر ضررورت برگزاری مردمی رزمایش «مواسات علوی» در دهه امامت و ولایت تأکید کرد.

آیت الله صفایی بوشهری گفت: متأسفانه ویروس کرونا شرایطی را از نظر اقتصادی در جامعه ایجاد کرده است که بخش زیادی از جامعه یا به طور مستقیم و یا به خاطر گرانی اجناس آسیب دیدهاند که بخشی از این آسیبها به خاطر مسائل تحمیل شده به انقلاب اسلامی و بخش دیگر به خاطر سوء نظارتها و سوء مدیریتها است.

وی افزود: بر همین اساس لازم است نیروهای انقلابی به مدد انقلاب اسلامی بیایند و تا میتوانند کوشش کنند تا این چالش های اقتصادی مرتفع شوند تا جایی که قشرهای آسیبپذیر دچار بحران نشده و شرایط طوری نشود که این اقشار دچار مشکلات جدی شده و زندگی آنها متوقف شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به برگزاری مرحله دوم رزمایش کمکهای مؤمنانه اظهار کرد: مرحله دوم رزمایش کمکهای مؤمنانه در سه بخش برگزار میشود که بخش اول آن در دهه امامت و ولایت با عنوان «مواسات علوی» اجرا میشود که لازم است تلاش کنیم با تمام وجود این رزمایش به صورت مردمی برگزار و مدیریت شود و در خدمت مردم باشد.

امام جمعه بوشهر تأکید کرد: خوشبختانه استان بوشهر تاکنون یک استان موفق در برگزاری مرحله اول رزمایش کمکهای مؤمنانه بوده است که این موفقیتها جز در پرتو اخلاص، ایمان، تقوا و مدیریت و تلاش جهادی ائمه جمعه، سپاه و سایر نهادهایی که در برگزاری این رزمایش تلاش کردند، به دست نیامده است.

آیت الله صفایی بوشهری در پایان سپاه و روحانیت را دو بازوی بزرگ ولایت دانست و تصریح کرد: سپاه بازوی انقلاب اسلامی و خون جاری در رگهای این انقلاب بوده و اسلام و روحانیت نیز منشأ تمام اندیشهها و مبانی انقلاب اسلامی است به همین علت لازم است تمام روحانیت استان بوشهر پشتیبان سپاه باشند و از سپاه نیز تقاضا دارم مثل همیشه در کنار روحانیت حضور داشته باشند تا این دو بازوی بزرگ ولایت ان شاءالله بتوانند اقتدار استان بوشهر را بیش از پیش رقم بزنند.

khabar6599 1

khabar6599 1

khabar6599 1

khabar6599 1

khabar6599 1

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hadis010009777000

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه
web Design:sirafdp.com