News

payam

payamresan9 2

payamresan9 3

payamresan9 1

erere98
aghara1

در حوزه گزینش قانون مداری بر اساس شایسته سالاری اساس است + تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری در دیدار اسد الله وطنی دبیر هیئت عالی هسته گزینش کشور، مقوله گزینش را بسیار مهم دانسته و اظهار داشت: هسته گزینش، مرزبانی از مملکت حوزه اجرایی کشور است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: اگر مرزبانان ما در سرحدات نباشند به راحتی دشمنان نفوذ می کنند و جغرافیای مملکت را دچار آسیب می کنند.

ایشان در ادامه تصریح نمود: اگر هسته گزینش نباشد یا غفلت صورت گیرد، احتمال دارد افرادی ناکارآمد، ضعیف یا ناشایست در عرصه کار ورود کنند و حوزه اجرایی مملکت را دچار آسیب کنند.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه مرزبانان هستند که شایستگان را دعوت به ورود می کنند، افزود: اگر هسته گزینش نباشد احتمال دارد بسیاری از کسانی که شایسته ورود به حوزه اجرایی کشور هستند دچار بحران شده و نتوانند ورود پیدا کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه هسته گزینش عیار مدیریتی و اجرایی کشور را تعیین می کند، اظهار داشت: اگر در حوزه گزینش قوی عمل شود عیار بالا می رود.

ایشان با بیان اینکه کار شما یک نوع قضاوت است، گفت: در زندگی بشری سخت ترین و سرنوشت سازترین کار ممکن، حوزه قضاوت است و بخاطر حساسیت آن، باید فوق العاده دقیق عمل شود.

آیت الله صفایی بوشهری ادامه داد: اگر کسی صلاحیت داشته باشد اما تأیید نشود، هم نظام از یک فرد صالح محروم شده و هم خود آن فرد را از کسب درآمد محروم کرده ایم.

ایشان حوزه گزینش را دروازه‌ی مستحکم ورود به حوزه اجرایی کشور عنوان نموده و افزود: هر جایی که یک فیلتر و دروازه وجود دارد، برای ورود به آنجا هر کس با هر توانایی سعی می کند که آن را باز کند، به همین خاطر شما خیلی تحت فشار قرار می گیرید لذا اینجا استقامت قانونی نقش بسیار اساسی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه حوزه گزینش کاری بسیار پیچیده، پرمسئولیت، بسیار اساسی و سرنوشت ساز برای نظام و مردم است، تصریح نمود: حضور در هسته گزینش فوق العاده نیازمند ایثار است.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه در کار شما قانون مداری بر اساس شایسته سالاری بسیار مهم است، گفت: در حوزه گزینش، خدا محوری، قانون مداری و شایسته سالاری باید اساس قرار گیرد.

khabar00121096 1

khabar00121096 2

khabar00121096 3

khabar00121096 4

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com