News

payam

payamresan9 2

payamresan9 3

payamresan9 1

erere98
aghara1

فضای خدمات درمانی و عمومی در عالیشهر سامان یابد / ورودی عالیشهر طراحی و ساخته شود + تصاویر

به گزارش روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری در دیدار مسئولین شهر عالیشهر، با بیان اینکه این شهر دارای مبلمان استاندارد شهری نیست، اظهار داشت: ضروری است نقشه عمران شهری عالیشهر متناسب با جمعیتی که در افق 1404 در آنجا متمرکز می شود، با آخرین استاندارد های روز در عرصه معماری و مبلمان شهری با نگاه فرهنگی ایرانی - اسلامی طراحی کنید.

ایشان توجه به طراحی معماری و مبلمان شهری عالیشهر را ضروری دانسته و گفت: لازم است که بر روی مبلمان شهری و فضا سازی معماری ذاتی مجموعه و محیط پیرامونی آن فوق العاده کار کنید.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه ورودی هر شهر، شناسنامه و پیشانی آن شهر است و هر شهری را باید از دروازه ورودی آن شناخت، افزود: لازم است که ورودی شهر عالیشهر با نگاه ایرانی - اسلامی طراحی و زیبا سازی شود.

آیت الله صفایی بوشهری ادامه داد: ورودی عالیشهر باید آنقدر زیبا باشد که در همان نگاه اول، احساس شادی و نشاط را به دل مردم وارد کند.

ایشان با تأکید بر توسعه متوازن شهر عالیشهر، تصریح نمود: برای توسعه شهر عالیشهر راهی جز ورود بخش خصوصی با التزامات خاص و ارائه پیوست های اجتماعی، فرهنگی و معماری ایرانی اسلامی، نیست.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه کوتاه بینی و کوچک بینی در استان بوشهر بسیار زیاد دیده می شود، اظهار داشت: در توسعه عالیشهر، کوتاه بینی و کوچک بینی را ممنوع کنید و با نگاه بین المللی و استاندارد به پروژه ها نگاه کنید و همیشه افق ها را بزرگ و زیبا ببینید.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه فضای خدمات درمانی و عمومی در عالیشهر باید سامان پیدا کند، گفت: در این شهر لازم است بازارچه های استاندارد با سیستم های نوین ایجاد شود و مراکز خدماتی استاندارد خصوصی و دولتی نیز گسترش پیدا کند.

khabar17010966 1

khabar17010966 4

khabar17010966 2

khabar17010966 3

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com