News

قطع امید از بیگانگان توسعه و پیشرفت کشور را به دنبال دارد + عکس نوشته

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت‌الله صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر الگو قرار دادن دفاع مقدس برای تمامی مسؤولان تاکید کرد و اظهار داشت: ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس نشان داد که با نگاه جهادی می‌تواند دنیا را به زانو در آورد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از نیروهای مسلح مستقر در استان قدردانی کرد و گفت: نیروی‌های نظامی و انتظامی، ارتش، سپاه و بسیج برای این کشور مایه عزت و افتخار هستند و باید قدردان تلاش‌ها و مجاهدات آنان بود.

امام جمعه بوشهر در ادامه خواستار توجه و تکریم سالمندان شد و با بیان اینکه سالمندان ریشه جامعه اسلامی محسوب می‌شوند افزود: تکریم و احترام به این قشر آرامش و آسایش در جاعه را نشان می‌دهد.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه ایران اسلامی در یک موقعیت استراتژیک و مهم قرار دارد گفت: نخستین کشور در حوزه اقتصاد انرژی فیسلی نفت و گاز ایران اسلامی است، همچنین کشور ما در زمینه تاثیرگذاری سیاسی و نیز فرهنگی در منطقه جایگاه ویژه‌ای دارد.

امام جمعه بوشهر بر تقویت فرهنگ مقاومت و ایستادگی تاکید کرد و افزود: عدم وجود استراتژی مقاومت و ایستادگی می‌تواند هویت ملی و دینی و فرهنگ اسلامی را خدشه دار کند.

وی با بیان اینکه دشمنان از طریق فضای مجازی به دنبال ایجاد ناامیدی در جامعه کشور هستند گفت: این ترفندی است که دشمنان ایران از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی پیش گرفتند و تا کنون نیز این ترفند وجود دارد.

وی افزود: در 40 سال گذشته توطئه و دسیسه‌های زیادی توسط دشمنان برای تزریق روحیه یاس و ناامیدی در جامعه اسلامی طراحی شده است اما این انقلاب اسلامی مقاوم‌تر از قبل ایستاده است.

آیت الله صفایی بوشهری بر توجه مسؤولان به جوانان تاکید کرد و گفت: در حال حاضر جامعه نیازمند تغییرات و دگردیسی و تحویل در ساختار مدیریتی دارد و لازم است در این راستا با برنامه ریزی به مدیریت و فعالیت جوانان اعتماد کرد.

امام جمعه بوشهر خواستار توجه به جوانان انقلابی شد و با تاکید بر انسجام ملی در بین نیروهای انقلابی گفت: نبود وحدت در جامعه منبر به اختلاف و درگیری می شود و جامعه را از اهداف خود دور می کند.

آیت الله صفایی بوشهری با تاکید بر قطع امید از بیگانگان گفت: این مساله می‌تواند پیشرفت و توسعه را برای کشور به ارمغان آورد چراکه کشورهای غربی از آمریکایی تا اروپایی همه به دنبال چپاول هستند.

pic5079888 1

pic5079888 1

pic5079888 1

pic5079888 1

برای مشاهده متن کامل خطبه اینجا را کلیک نمائید 

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com