News

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان بوشهر به روحانی جهادگر، حجت الاسلام مداح

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری در پیامی درگذشت همسر و فرزندان حجت الاسلام محمد مداح روحانی جهادگری که در یکی از بیمارستان‌های قم مشغول خدمت رسانی به بیماران کرونایی بود و در همین بیمارستان همسر و فرزندانش را ازدست داد را به وی تسلیت گفت.

MADDAH

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک روحانی عزیز و جهادگر حجت الاسلام آقای محمد مداح

بدین وسیله رحلت همسر محترم و فرزندان گرانقدر حضرتعالی را تسلیت عرض می کنم و برای آن عزیزان غفران و رحمت الهی و برای آن روحانی ارجمند و جهادگر، صبر و اجر از خداوند منان مسئلت می نمایم.

بی تردید کار جهادی حضرتعالی و دیگر روحانیت انقلابی و دلسوز و گروههای جهادی و مردمی در کنار دیگر مسئولان صدیقِ مقابله با بیماری ویروس کرونا نشان از عزم ولایی، دینی و انقلابی دارد که صادقانه تجلی عملی یافته است و هزینه‌های سنگینی نیز در این راه متحمل شده‌اند.

دفاع مقدس مقابله با بیماری ویروس کرونا در امروز یادآور دفاع مقدس در جنگ تحمیلی دیروز می باشد. شما جوانان انقلابی نشان دادید که مردان بزرگ میدان خطر هستید که با گمنامی، بزرگ مردان آسمانی خدمت به مردم عزیز در بحران های مختلف می باشید.

شما جوانان پاک و انقلابی نشان دادید که خدمتگزاران صادق و مردان عمل بوده و پیراسته از جبهه‌ی حرف بدون عمل هستید. شما عزیزان مدافعان حرم هدایت و سلامت مردم هستید. شما پاسداران حفاظت از حریم مردم در مکتب امام صادق علیه السلام هستید که با هدایت های مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای دامت برکاته العالیه، حماسه خدمت انقلابی آفریده اید که گاهی لباس رزم می پوشید و مدافع مرزهای نظام مقدس هستید و گاهی دیگر لباس خدمت در عرصه بهداشت و درمان به تن می نمایید.

بدانید که اشک های مظلومیت و سوگ شما همراه با اشک های بسیاری از خدمتگزاران ولایتمدار از چشمان اهل بصیرت است.

بنده حقیر را در غم خود شریک بدانید.

صفایی بوشهری

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر

25 اسفند 98

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

حدیث برگزیده

hd20593

گلستان اخلاقی

کلمات قصار حکایت ها
دستورالعمل ها سخنرانی ها
 
پرسش و پاسخ
اشعار
sah 
شرح صحیفه سجادیه

پرسش و پاسخ

web Design:sirafdp.com